Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Daima Daha Yükseğe

21. yüzyıl teknolojisi ile asansör endüstrisi de hızla gelişmiş ve bilgisayar tabanlı elektronik sistemler ile kontrol edilen makinalara dönüşmüştür. Bu dönüşüm ve gelişimin bir parçası olarak, 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Konel Elektronik, kuruluşundan bu yana en 81/1 ve en 81-20 asansör kumanda kartları, asansör boy fotoseli, pmsm motor ve sürücü kartları, otomatik kapı kartları, asansör acil haberleşme sistemleri ve asansör hız kontrol cihazları geliştirmeye ve üretmeye devam etmektedir. Ürünlerimizin Fiyat ve Kalitesi kesinlikle sizi memnun edecektir. Hızla büyüyen bir şirketimizin üretim hacmimizi ve müşteri tabanımızı sürekli artırıyoruz. Başarımızın sırrı müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklardır. Neden biz?
Kalite Güvencesi
Tedarik edilen tüm elektronik ürünler için kurulum tarihinden itibaren 2 yıl boyunca resmi garanti veriyoruz.

Fiyat
Şirketimiz politikası gereği sizlere kaliteyi en iyi fiyata sunuyoruz.

Belgeler
Avrupa birliği standartlarına göre hazırlanmış ürünlerimizin gerekli belgeleri alınmıştır.

Ürünlerle kullanıcı arasında etkileşimi artırmak için kullanım kılavuzları ve şemaları hazırlanmıştır ve ürünün yanında gönderilmektedir.

Fabrika-Şirket
"Konel" markamız altında 6000m2 üretim bölümlerimizde üretilen ürünler 40'tan fazla ülkede müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.
*Konel İstanbul (Satış ve Servis Ofisi)
*Konel Elektronik Fabrika (Elektronik Üretim Tesisi)
*Konel Sac İşleme Merkezi( Pano Dolabı Üretim tesisi)
*Konel Teknokent (Teknoloji Geliştirme Merkezi)

Biz Elektronik Üreticisiyiz.
3 SMT ve THT üretim hattı ile asansör elektroniğine ürettiğimiz ürünler;
* Revo Box Tümleşik Asansör Kontrol ünitesi
* Revo Drive Asansör Hız kontrol cihazları
* Asansör kumanda kartları
* Kapı kumanda Motor ve Kartları
* Asansör boy fotoseli
* Çift yönlü haberleşme sistemleri
* Sesli anons kartları ve Akü şarj kartı
* Hazır tesisat asansör sistemleri
* Asansör Pano Dolabı

mesaj
Teknik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?
el el Bize Ulaşın
Teknik Destek
konel
konel

154

Mutlu Müşteri

Misyon

Misyon

Asansör Elektroniğinde en iyisi olmak, en modern teknolojileri kullanmak ve ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmak için varız.

vizyon

Vizyon

Cesur girişimcilik ruhu ve innovatif hedeflerle kurulan Konel elektronik gelişen teknolojinin sektöründeki temsilcisi olmaya, emin adımlar ile ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti ilke edinen Konel Elektronik, asansör sektörünün tüm paydaşları arasında bilinen ve tercih edilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

hedefler

İlkelerimiz

Ar-Ge ve Ür-Ge departmanlarımızda, müşteri talepleri ve sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda uzman akademisyenler eşliğinde ürünlerimizi geliştiriyoruz. Teknoloji geliştiren bir şirket olmanın yanında güçlü bir üretici konumunda olan Konel Elektronik, SMD Otomatik dizgi hatları ile seri üretimine devam etmektedir. Barkodlu seri üretim takibi ile Optik inceleme ve elektriksel test cihazları ile ürünlerimizde karşılaşılabilecek olası hata payını minimuma indirmekteyiz. Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyete pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için en önemli faktörlerden biri olduğunun bilincindeyiz.

Tarihçe

Tarihçe

Konel Kuruldu

2009 yılında KONEL Ar-Ge Otomasyon Elektronik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti kuruldu.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Bize yazın !
top down