KONEL LOGO
HAKKIMIZDA    TEKNİK DESTEK    BİZE KATILIN    İLETİŞİM     Türkçe  English  Arapça  
Hakkımızda

2009 yılında kurulan KONEL Ar-Ge Otomasyon Elektronik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen elektronik firmaları arasında yer almakta ve asansör sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Firmamız, Asansör Kumanda Kartları, Asansör Boy Fotoseli, Asansör Kurtarma Sistemleri, Kapı Kontrol Motor ve Sürücüleri, Asansör Uzaktan Takip ve Erişim Sistemleri üretmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti her şeyin üzerinde gören yönetim anlayışımız sayesinde kısa sürede sektörde adını duyuran ve yaptıklarıyla kendinden sıkça söz ettiren KONEL, yenilikçi yaklaşımıyla etkili sonuçlar elde etmeyi başarmıştır. Sadece Türkiye sınırları içerisinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükselmeyi hedeflemektedir.

Hızlı devamlı ve tutarlı olmanın kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için önemli olduğunun bilincindeyiz. Bilgi iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran geliştiren üreten ve pazarlayan bir şirket olarak faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

KONEL bünyesinde  tam otomatik smd dizgi hattına sahiptir. Avrupa standartlarına uygun üretim teknikleri kullanılmaktadır. Optik inceleme ve otomatik smd yapıştırma makineleriyle insan hatalarını minimuma indirerek üretim kalitesini artırmış ve gücüne güç katmıştır.

Güçlü alt yapısınıda AR-GE faaliyetlerini işinde uzman akademisyenler ile desteklemekte, siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Geliştirilen ürünler prototip aşamasından sonra seri üretim dizgi hattına uygun olarak el değmeden üretilecek aşamaya ulaştırılır. AR-GE ve üretimi bünyesinde bulunduran firmamız asansör sektöründe de parlayan bir yıldız olmuştur.

1000 m kapalı üretim tesisimiz Türkiye'nin merkezi konumundadır. Sahip olduğu makine ve techizatla ürünlerine ait yan mamülleri kendi bünyesinde üreterek maliyetleri minimum seviyede tutmayı başarmıştır.

Teknik destek birimimiz, sahada bulunan müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. KONEL olarak üretim tesisimizi ziyaret etmenizi bekleriz
.

alt logo
© Tüm Hakları Saklıdır.
©2015 - Konel Araştırma-Geliştirme Bilişim Otomasyon Elektronik ve Dan. Hizm. San.Tic.Ltd.Şti.
T: +90.332 262 02 22
M: info@konelsan.com.tr
ÜRÜNLER
HAKKIMIZDA
TEKNİK DESTEK
BİZE KATILIN
HİZMETLER
İLETİŞİM
REFERANSLAR
Üye Olun Bizden Haberiniz Olsun